Hello World Again :)

Bir kaç başarısız blogspot denemesi, bir tane ücretsiz Wordpress denemesinden sonra kendi domain ve hosting’imi aldım. Bu denemelerden önce işin buralara kadar geleceğini belliydi. Demek ki doğru zaman bu günmüş. Ücretsiz Wordpress’in bazı kısıtlamaları bu süreci hızlandırdı. Ücretsiz WP blogumdaki yazıları buraya alabildiğime çok sevindim.[Dashboard-Tools-Export/Import]. O yazılar ilk ciddi yazılardı ve internetin sonsuzluğunda kaybolmadan yakınımda bulunmaya devam etmeliydiler : )

Bundan sonra kişisel olsun, teknik konular olsun bir çok yazacağım/yazabileceğim konu olduğunu düşünüyorum. Yazmak zor ama güzel bir şey. Geriye baktığımda tekrar kendimin bile faydalanabileceği (Ubuntu Kurulum yazısına bakıp arkadaşın bilgisayarına kurulum yaptım mesela :) ), başkalarının faydalanabileceği yazılar görmek gerçekten heyecan verici bir şey. Bundan sonra blog yazma işini daha ciddi ve düzenle yapacağım. Bu da yeni kurulumun ilk postu olsun.

Herkese merhaba tekrar :)

Not : Tema ve diğer bir kaç şey ilerleyen zaman içerisinde değişiklik gösterebilir, en uygununu bulana kadar denemeler yapacağım.

Domain ve hosting alırken yardımcı olan Berkin Gülay‘a da teşekkür ediyorum tabiki.